Familjarët gjejnë të varur në pemë 17-vjeçaren nga Lushnja

Vetëvaret një 17 vjeçare me iniciale T.G, banuese në fshatin Stan, Karbunarë të Lushnjes. Kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur adoleshenten të varur në oborrin e shtëpisë mëngjesin e sotëm.

Ndërsa nuk dihen rrethanat që e çuan 17 vjeçaren të marrë këtë vendim fatal për jetën./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Polica ndalon shoferin, po ecte në qytet me 120 km/orë me dy fëmijë në makinë

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.