Familja mbretërore e thjeshtë si ne, ja fotot që e vërtetojnë!

Familja Mbretërore Britanike mund të ndjekë shumë rregulla  që neve na duken jo normale, por kur bëhet fjalë për jetën e përditshme, rezulton që mbretërorët kanë shumë të përbashkëta me njerëzit e zakonshëm.

Dritare.net ka mbledhur disa fotografi befasuese që provojnë se jeta e tyre është e ngjashme me jetën tonë, më shumë sesa ne mendonim. Shikoni galerinë më poshtë për të parë familjen mbretërore si asnjëherë më parë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Protestat në Ballkan/ Hahn: Të gjithë format e dhunës, të papranueshme

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.