Eugent Bushpepa thirrje fansave: Ju lutem na ndihmoni!

Eugent Bushpepa nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ka njoftuar se dikush po përpiqet të përfitoj para në Emrin e tij.

Genti shpjegon se dikush që pretendon se është ai, është duke bërë thirrje për të mbledhur para për një donacion.

LEXO DHE :  Greqia del nga plani i ndihmave të BE-së, ekonomia ka rritje të lehtë       

“Dikush, i cili pretendon se është Eugenti, po përpiqet të vjedhë lekë nga njerëzit. Nëse dikush ju kërkon para për çfarëdolloj donacioni, nuk është real. Ju lutem raportojeni dhe na ndihmoni!”, ka shkruar këngëtari. V.D/dritare.net/

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.