Estela Ujka edhe pse me vajzën dy muajshe, nuk mungoi në eventin e Ti Institute!

Blogerja e njohur Estela Ujka dy muaj më parë solli në jetë vajzën e saj të tretë, të quajtur Damar Brooklyn.

Edhe pas lindjes së vajzës ajo nuk i harroi eventet e bukura shqiptare.

Para një jave Estela ishte e pranishme në eventin e mrekullueshëm të realizuar nga Klodi Mengri në Ti Institure.

LEXO DHE :  OSHEE: Ja pse pranë Kuvendit është ndërprerë energjia elektrike!

Në një postim  në Instagram blogerja shkruan: “Kush tha që do ndaloj së shkuari në evente pas bebit Damar? Urime Ti Institute për promovimin e artistëve të rinj”./D.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.