Erion Veliaj: Stërvituni më mirë, hodhët dhjetë vezë edhe s’më zuri asnjë

Erion Veliaj gjatë dëgjesës me artistët e Teatrit Kombëtar i është përgjigjur PD-së në lidhje me sulmin me vezë. “Stërvituni më mirë, pasi hodhët dhjetë vezë edhe s’më zuri asnjë”, tha ai. Para dëgjesës të rinjtë e FRPD-së qëlluan me vezë ndaj tij. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Nëse i hani këto 9 perime, do të shtoni në peshë!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.