Era tregon më shumë seç duhet para presidentit, momente sikleti gjatë dekorimit

Në më pak se një javë që naga performanca fantastike që Era Isftrefi bëri në Rusi, sot është dekoruar nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

Thaçi i dorëzoi Erës medaljen me anë të së cilës e falënderoi për promovimin e Republikës së Kosovës nëpërmjet muzikës së saj, në veçanti për performancën e finalen e Botërorit “Rusi 2018”.

LEXO DHE :  Rusia merr vendimin e rëndësishëm për Maqedoninë e Veriut

Mirëpo, si duket dikush e ka këshilluar keq Era Istrefin lidhur me protokollin e veshjes, pasi me fustanin në formë këmishe këngëtarja ka treguar më shumë seç duhet.

Madje pasi Era i jep Thaçit dhuratë topin me firmën e Ronaldinhos dhe ulet në kolltuk, një zë prapa kamerave dëgjohet t’i flasë që ta ndreqë fustanin./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.