Era Istrefi bën shqiponjën pas performancës në Rusi, por më pas fotoja zhduket

Era Isterefi ka marrë urime të shumta për paraqitjen e saj e 24-vjeçarja i ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët me performancën në fushën e gjelbër.

Këngëtarja është kujdesur që të mos mungojë shqiponja në finalen e madhe. Pas performancës, Era e ka publikuar një fotografi duke bërë simbolin e shqiponjës me duar në zonën e stadiumit ku ka qëndruar.

Por pak minuta pas publikimit, Era e ka fshirë foton nga profili i saj në Insta, por tepër vonë pasi të gjithë e fiksuan atë moment. Nuk dihet arsyeja përse këngëtarja e ka hequr foton me gjestin e shqiponjës e ndoshta vetë ajo do ta tregojë në orët që pasojnë

LEXO DHE :  Tradhtia ndaj bashkëshortes, kush ia dha revistës së skandaleve provat për Jeff Bezos!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.