Eno Popi largohet nga emisioni mëngjesit në Top Channel

Prej shumë kohësh Eno Popi personifikohet me emisionin e mëngjesit në Top Channel, “Wake up”. Jo më kot, shumë moderatorë janë larguar nga “Wake up” ndërkohë që Enos i është besuar gjithmonë ky emision si figura kryesore.

Gjatë muajve të fundit në media është përfolur shumë se ky emision nuk do të jetë më i njëjtë për shkak të një largimi të mundshëm të Eno Popit. Deri më sot vetë moderatori nuk ka preferuar të flasë, megjithatë zërat qenkan të vërtetë. Ditën e  sotme Ori Nebijaj ishte e ftuar në emisionin radiofonik “Thuaje me Pepsi” shkruan revistawho.com
Përveç angazhimeve të saj si drejtuese emisioni, Ori foli edhe për largimin e Enos. “Do të rikthehemi në shtator me ‘Wake Up’ vetëm unë dhe Isli, sepse Eno me shumë mundësi nuk do të jetë më në këtë emision”, – ka thënë ajo. Megjithatë më tej Ori ka shtuar se Eno nuk e ka marrë ende një vendim final, prandaj ata presin përgjigjen e tij. Ndërsa kur u pyet se si do të jetë “Wake Up” me mungesën e Enos, moderatorja u përgjigj: “Do të jetë pothuajse i njëjti format, do të ketë surpriza, risi, programi do të jetë i ndarë mes meje dhe Islit”./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  E kam krahë të majtë e të djathtë, Klea dhe Elgiti tregojnë se cilat janë planet për të ardhmen

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.