Eni Koçi u tregua e pakujdesshme, ja çfarë pësoi!

Këngëtarja bukuroshe Eni Koçi, ditën e sotme ka pësuar një incident të madh. Në Instastory ajo ka publikuar një foto ku shihet që ka dëmtuar gjurin e saj, duke e mbështjellë atë me fasho.

LEXO DHE :  Video/ Udhëtimi në Vjenë, Basha shoqërohet në aeroport nga Shkëlzen Berisha

Eni në foton e publikuar ka treguar se ka qenë faj i saj për dëmtimin e gjurit, pasi në foto ka shkruar: “Ja çfarë ndodh kur nuk ke kujdes”./D.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.