Enca zbulon se sa para fiton nga postimet në Instagram

Në vendin tonë këngëtarja Enca Haxhia mbahet si “mbretëresha” e rrjetit social “Instagram” pasi është shqiptarja me më shumë ndjekës. Ajo numëron gati 2 milionë ndjekës.

Ndërkohë më foton e fundit këngëtarja ka postuar një informacion ku thuhet se Kim Kardashian fiton më shumë para nga një postim në “Instagram”, sesa fiton presidenti Donald Trump gjatë gjithë vitit.

LEXO DHE :  Të gjithë e humbën momentin e ëmbël mes Ariana Grandes dhe Nicki Minaj në MTV

“Unë akoma nuk bëj më shumë para sesa presidenti jonë, por fitoj më shumë se të gjithë urryesit e mi së bashku”, shkruan Enca./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.