Emri/ Krimi godet Lushnjën, një i vrarë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Lushnjë.

Mësohet se një person ka mbetur i vrarë, në fshatin Shegas të Lushnjes.

Paraprakisht mësohet se viktima është Qemal Alla, 41 vjec./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Këto foto e përshkruajnë dashurinë familjare më mirë se fjalët!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.