Emrat/ Miratohet unanimisht komandimi i 6 prokurorëve pranë KLP

Është miratuar unanimisht komandimi i 6 prokurorëve pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Ky miratim, u bë në mbledhjen e gjashtë të KLP-së që nga krijimi i institucionit.

6 këshilltarët pranë KLP-së janë: Arjan Muçaj, Artur Cara, Mihallaq Bleta, Vitjuna Mata, Ornela Rrumbullaku dhe Mirela Kapo. /K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Shtatë filozofët më pak të njohur grekë, mësimet e të cilëve janë ende sot të rëndësishme

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.