Emina Cunmulaj sjell në jetë vajzën e parë

Emina Cunmulaj është bërë nënë dhe pak minuta pas lindjes së vajzën së saj ajo ka postuar një foto me bebin dhe bashkëshortin.

“Welcome my love Ella Faria Nazarian 7lbs 5oz and 21″ long my beautiful family ”, është mbishkrimi që shoqëron fotografinë e saj në Instagram.

LEXO DHE :  Shoqja e ngushtë i vodhi të dashurin motrës, shihni çfarë i bën Kylie Jenner!

braceeminasadfasdf

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.