Elvana Gjata i rikthehet muzikës në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Prej disa muajsh shkëputje nag skena dhe rrjetet sociale, këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata po rikthehet për publikun sot, në festën e Pavarësisë së Kosovës.

Nga postimet e stilistit Valdrin Sahiti, një ndër miqtë e Elvanës shfaqet këngëtarja e cila ka dhënë një intervistë për Alaudin Hamitin në Kosovë.

Përvec intervistës pritet që Elvana të këndojë hitet e saj, por nuk dihet nëse do vijë me një këngë të re. E kuruar deri në detaje dhe me një fustan ngjyrë blu dhe me një kapele të së njëjtës ngjyrë me yjet që karakterizojnë flamurin e Kosovës dhe me linjat trupore më perfekte se kurrë./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Shkarkohet konsulli shqiptar në Janinë pas skandalit të pasaportave

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.