Eli Fara rrëfehet për dashurinë!

 

Eli Fara e ftuar në emisionin e pasdites “Rudina”, ka bërë një bisedë të gjatë, kur treguar, për projektet e saj, jetën private si dhe atë të vajzës së saj.  Por Rudina i bëri një pyetje të drejtpërdrejtë nëse ishte e dashuruar.

“Nuk jam e dashuruar. Sa më shumë kalojnë vitet aq më shumë rriten kërkesat ndaj vetes. Zemra ime është e lirë”,-ka thënë Eli. Edhe pse ajo përflitet kudo se është në një lidhje prej kohësh, duket se Eli s’ka për ta pranuar kurrë në kamera. Ajo ka folur edhe për vajzën e saj, Marinën dhe thënë se edhe vajza e saj nuk ka asnjë lidhje të rëndësishme për tu treguar. V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Vajza, këto 5 gjëra tregojnë se partneri juaj ju dashuron me të vërtetë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.