Egjipti i bën dhuratë një gol Rusisë, Fathy shënon autogol në portën e tij!

Nje autogol nga kapiteni i skuadrës  së Egjiptit Fathy i ka dhënë epërsinë  skuadrës së Rusisë.

Një harkim në zonë dhe papritur kapiteni i bën një dhuratë të çmuar duke e dërguar topin në rrjetë.

LEXO DHE :  Emri/ Gjendet i pajetë para derës së spitalit 50 vjeçari në Vlorë

Rusia kalon në avantazh rezultati 1-0./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.