E zhveshur mes petaleve, prezantuesja shqiptare shfrenohet për ditëlindje

Ajo është padyshim një ndër personazhet më të komentuara në showbizin shqiptar, falë edhe provokimeve që u bën mediave rozë herë pas here.

Roza Lati ka sot ditëlindjen dhe ka zgjedhur ta festojë atë në një mënyrë shumë të veçantë. Ajo ka publikuar një set fotografik dhe një video ku shfaqet tërësisht e zhveshur,  e mbuluar me petale trëndafilash vetëm në vendet intime.

LEXO DHE :  Çfarë forme ka kërthiza juaj? Ja ç’thotë për ju!

Duke mos lejuar komentet poshtë këtyre fotove, Roza ka pritur orën 00:00 që të surprizojë fansat e saj.

Moderatorja shfaqet shumë seksi teksa kamera i filmon trupin dhe tatuazhet e shumta.

Mbi foto ajo shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen Rose (Trëndafil).”

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.