E shtuna sjell verën, shijoni diellin! 

Dita e sotme është më e ngrohta e muajit Mars, temperaturat pritet të arrijnë deri në 28 gradë celsius. Të gjithë ju që keni ndërmend të dilni mos hezitoni. Dielli do të shkëlqejë gjatë gjithë ditës. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, diell do të kemi vetëm ditën e fundit të këtij muaji, pasi muaji Prill do të hyj me shi dhe temperaturat pritet të ulen deri në 10 gradë, duke shkuar në vlerat maksimale të tyre në 18 gradë. Gjithashtu fillimi i muaji Prill do të sjell sërish shira. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Çlirim Gjata: Të enjten do keni surpriza 1 milion dollarëshe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.