E rëndë në Durrës/ Një i vrarë dhe një i plagosur gjenden në makinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen nr.13 në zonën e Plazhit të Durrësit.

Mësohet se në një automjet janë gjetur një viktimë dhe një i plagosur.

Ndërkohë, në Shën Avlazh është gjetur një makinë e djegur, që dyshohet të jetë përdorur në vrasje.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 22 prill 2019

Në vendngjarje, janë gjetur një numër i madh gëzhojash, bënë me dije burime policore.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe i personit të plagosur./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.