E qëllojnë me vezë, Veliaj tallet me Lulzim Bashën në Instagram

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj nuk e ka kaluar vetëm me një koment të bërë gjatë dëgjesës me artistët e teatrit faktin që të rinjtë e FRPD-së e qëlluan me vezë.

“T’kishte Lulzim Basha nishan do kish bo noj punë në Tiranë a do kish fitu noi palë zgjedhje 😂😂😂 ”, shkruan ai në “Instagram”. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Foto/ Mos e humbisni reagimin e gjermanëve pas humbjes së ndeshjes  

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.