E pabesueshme pas gafës së portierit vjen perla e Modric/ Kroacia ndëshkon sërish Argjentinën

Në një ndeshje ku Argjentinës i duhet fitorja me patjetër, po humbasin kundër Kroacisë. Rebic kalon në avantazh evropianët në minutën e 54’ të takimit dhe Argjentina ka një mal për të ngjitur. Por do ti fikte enderrat goli i mrekullueshwm i Modric nw minutwn 82′.

LEXO DHE :  Prokuroria e Kosovës konfirmon lajmin e Dritare.net, ja kush janë veteranët mashtrues të Shqipërisë!

Messi dhe Higuain bashke me Dybalen nuk po dalin dot në lojën e tyre, në momentin më të vështirë të “Abicelestëve”./ D.M-Dritare.net

Argjentinë – Kroaci  0-2

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.