E mbani mend Shamikuqen? Ja si duket ajo sot!

Filmi I njohur “Shamikuqja” ka thyer një record shikueshmërie në kohën kur është xhiruar. Ai ka qenë një nga filmat e parë të xhiruar në Turqi por që më vonë u shpërnda edhe në kinematë e botës. Aktorja kryesore e këtij filmi është Turkan Soray dhe është një nga femrat më të bukura edhe sot në Turqi. Por si duket ajo në ditët e sotme. Dritare.net ju sjell në fotogalerinë e mëposhtme disa nga imazhet e saj se si duket në ditët e sotme./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :   I nxehti 'përvëlon' Australinë, temperatura në mesnatë shënoi 35.9 gradëPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.