E mbani mend Shamikuqen? Ja si duket ajo sot!

Filmi I njohur “Shamikuqja” ka thyer një record shikueshmërie në kohën kur është xhiruar. Ai ka qenë një nga filmat e parë të xhiruar në Turqi por që më vonë u shpërnda edhe në kinematë e botës. Aktorja kryesore e këtij filmi është Turkan Soray dhe është një nga femrat më të bukura edhe sot në Turqi. Por si duket ajo në ditët e sotme. Dritare.net ju sjell në fotogalerinë e mëposhtme disa nga imazhet e saj se si duket në ditët e sotme./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Apeli la në fuqi vendimin për dosjen Lazarati, avokati: Vendim politikPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.