E mbani mend Shamikuqen? Ja si duket ajo sot!

Filmi I njohur “Shamikuqja” ka thyer një record shikueshmërie në kohën kur është xhiruar. Ai ka qenë një nga filmat e parë të xhiruar në Turqi por që më vonë u shpërnda edhe në kinematë e botës. Aktorja kryesore e këtij filmi është Turkan Soray dhe është një nga femrat më të bukura edhe sot në Turqi. Por si duket ajo në ditët e sotme. Dritare.net ju sjell në fotogalerinë e mëposhtme disa nga imazhet e saj se si duket në ditët e sotme./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Vrau 8 familjarët e tij në Selenicë, ja dënimi që kërkon prokuroria për Ridvan Zykajn!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.