E keni parë ndonjëherë muzeun e Kastriotevë në Dibër? Ja si është transformuar!

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka postuar në rrjetin e tij social “Facebook”, një video ku tregon pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës. Sipas tij, ky muzë ka rilindur tërësisht për herë të parë pas 27 vjetësh.

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES 😃

 

dhe me këto pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës, i rilindur tërësisht për herë të parë pas 27 vjetësh harrese, ju uroj një ditë të mbarë 😊V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Nëse i hani këto 9 perime, do të shtoni në peshë!

 

 

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës, i rilindur tërësisht për herë të parë pas 27 vjetësh harrese, ju uroj një ditë të mbarë 😊

Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 9. August 2018

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.