E keni parë ndonjëherë muzeun e Kastriotevë në Dibër? Ja si është transformuar!

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka postuar në rrjetin e tij social “Facebook”, një video ku tregon pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës. Sipas tij, ky muzë ka rilindur tërësisht për herë të parë pas 27 vjetësh.

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES ?

 

dhe me këto pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës, i rilindur tërësisht për herë të parë pas 27 vjetësh harrese, ju uroj një ditë të mbarë ?V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Trendi i pranverës, shihni vajzat e famshme me kostume të ndritshme!

 

 

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës, i rilindur sipas zotimit pas nuk mbahet mend se sa vjetësh harrese mes ferrave e rrënimit, ju uroj një ditë të mbarë 😊

Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 9. August 2018

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.