Viktimat dhe përdhunuesit e Kavajës, sonte në “Dritare me Rudinën”

Emisioni “Dritare me Rudinën” nga gazetarja, Rudina Xhunga, në News 24 do të trajtojë sot çështjen e 13-vjeçares nga Kavaja që u përdhunuar për dy muaj me radhë nga 8 adoleshentë. 7 djem janë pas hekurave. Shkolla 9-vjeçare ‘Rilindja’ mbylli derën. Kush janë përdhunuesit e Kavajës? Ngjarja monstruoze që ngriti alarmin: Ne nuk dimë asgjë mbi seksualitetin e fëmijëve dhe adoleshentëve tanë!
Ndiqni sot “Dritare me Rudinën” në ora 21:00 në News24./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 22 prill 2019

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.