Vrasja e Emiljano Boçit në janar, arrestohet autori

Është arrestuar të hënën i dyshuari kryesor për vrasjen e vrarë Emiljano Boçit me 14 janar të 2018.

Identifikimi i autorit të dyshuar pas një hetimi disa mujor me metoda speciale të hetimit nga Seksioni për Krimet e Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

LEXO DHE :  Meta uron Pashkët dhe u dërgon mesazh politikës: Të forcojmë bashkëpunimin, për interesin kombëtar

Në pranga ka rënë Tori (Hektor) Xhecuka, 20 vjeç, lindur në Burrel dhe banues në Tiranë./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.