E akuzuan për operacione, ja çfarë thotë bashkëshorti i Almedës!

Modelja e njohur shqiptare Almeda Abazi është e martuar me aktorin turk Tolgahan Sayisman dhe kanë një martesë të lumtur. Kohët e fundit në mediat turke po flitet shumë rreth operaçioneve të mundshme që mund të ketë bërë modelja shqiptare. Madje kanë nxjerrë edhe foto të modeles kur ka qenë 15 vjeç. Për këtë ka vendosur që të mos heshtë më bashkëshorti I saj.  Dritare.net informon se aktori I njohur I ka dalë në mbrojtje bashkëshortes së tij. Ai është shprehur:”Almeda ka bërë dy herë hundën operaçion dhe nuk ka ndërhyrje tjetër. Këtë gjë ajo as vetë nuk e fsheh. I pëlqen të jetë e mbajtur. Njerëzit flasin por nuk kemi çfarë të bëjmë. Nuk ndihet mirë kur I nxjerrin fotografinë 15 vjeç por nuk e vret mendjen”./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Fatma Haxhialiu: Ja personazhi që nuk doja ta intervistoja më!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.