Dy muaj me qiellin e vogël, Ajola Xoxa poston foton e parë të Kajan

Dy muaj më parë, Ajola Xoxa dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj u bënë prindër të një engjëlli të vogël,  Kajan. Kajan do të festojë Krishtlindjet e para, këtë vit.

Ndërkohë, Ajola ka publikuar këtë të martë një foto të ëmbël të të voglit të saj.

LEXO DHE :  Foto/ Ja si i imitojnë djemtë, vajzat në Instagram!

Përmes një fotoje në Instagram, Ajola ka publikuar të birin, teksa e mban në kraharor.

Poshtë fotos, Ajola shkruan: “Dy muaj me këtë qiell të vogël!”/K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.