Durrës, 20 vjeçari mbytet në plazhin e Currilave

Një 20 vjeçar është mbytur në plazhin e Currilave në Durrës.

Ngjarja është regjistruar rreth orës 13:50 minuta të ditës së sotme. Viktima i identifikuar me inicialet E.L ishte banues në Durrës.

LEXO DHE :  Rita Ora puthet në buzë me Bebe Rexhën

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, informon policia e Durrësit./d.m-dritare.net

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.