Dua Lipa shkëlqen me veshjen e saj në New York, por i lë pak vend imagjinatës

Dua Lipa është fotografuar në New York, së bashku me të dashurin e saj Isaac Careë.

Lipa në një event të revistës V, mbante veshur një fustan të bardhë me pika të zeza që në njërën anë nuk ishte i qepur, por i lidhur me një fjongo të zezë.

LEXO DHE :  Vodhi të dashurin e Khloes, Kim ka dy fjalë për Jordyn Woods

Kjo e ka vënë pak në siklet Duan pasi lidhësja ishte shumë delikate dhe mund të hape, megjithatë ajo ja arriti qëllimit, tërhoqi të gjithë vëmendjen e duhur, me këmbët e saj të gjata dhe të bukura. V.D/.Dritare.net/

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.