Drini Zeqo rrëfehet: Fevziu nuk e ka ndërmend të dalë në pension

Gazetari Drini Zeqo  i ftuar në emisionin “Thumb” ka rrëfyer më shumë mbi marrëdhënien e tij me Blendi Fevziun. Dy moderatoret e kanë pyetur Drinin nëse e mendon ndonjëherë se ndoshta është koha që Fevziu të dalë në pension dhe vendin e tij ta zërë brezi i ri i gazetarëve.

Ja çfarë thotë Drini :“E kam menduar, por ai se ka në plan fare. Edhe ai po ta dëgjojë këtë do thotë ç’e kanë në terezi këta. “Opinion”-i më pëlqen por unë dua diçka më afër spektaklit. Nuk jam njeriu që vendos rregulla strikte si Blendi dhe ai vërtet ia del.”,- ka rrëfyer Drini i cili ka rreth një dekadë që punon në “Opinion”.V.D /Dritare.net/

LEXO DHE :  5 këshilla të thjeshta pastrimi që shtëpia juaj të shkëlqejë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.