Dorëzohet Brazili nuk arrin të mundë Belgjikën

Ka përfunduar me rezultatin 2 me 1 ndeshja Belgjikë -Brazil. Të shumtë janë ata që janë zhgënjyer nga ky rezultat, madje edhe vetë lojtarët e Brazilit, të  cilët ndoshta dhe jo të ndihmuar nga fati kanë humbur disa raste të shkëlqyera që kanë ardhur pas aksioneve të mirëorganizuara. Belgjika tashmë është gjysmë gjysmëfinalistja e dytë, e cila do të ndeshet me Francën në gjysmëfinale.V.D/dritare.net/

LEXO DHE :  Proteston për kompensimin e tokës, ish- i përndjekuri lidhet me zinxhirë

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.