Do të habiteni/ Ky është pozicioni më i frikshëm në seks!

Pozicionet e preferuara  të seksit përfshijnë misionarin, qenin dhe vajzën sipër. Ndërsa këto janë të zakonshme, ka disa lëvizje, ndaj të cilave shumë çifte frikësohen.

Një sondazh i ri tregon se, cili është pozicioni që konsiderohet të jetë më i tmerrshmi.

Rezultoi se, pozicioni më i frikshëm në seks është 69-ta, informon dritare.net

57% e grave dhe 43% e meshkujve thanë se kishin frikë ta provonin. Ndoshta kjo frikë e tyre lidhet me forcën dhe balancimin që kërkon ky pozicion. Ndryshe nga pozicionet që janë kthyer tashmë në tradicionale, 69-ta kërkon që ju të qëndroni kundër një muri dhe çifti kërkon të stimulojë njëri-tjetrin përmes seksit oral. Dhe pasojat mund të jenë katastrofike, për ata që e provojnë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ish-ministri, Fatmir Xhafaj, ka një mesazh të rëndësishëm

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.