Divorci nga futbollisti bëri bujë, ja kush është i dashuri i ri i Erjonës!

Lajmi i ndarjes së futbollistit të famshëm Blerim Xhemaili me bashkëshorten e tij Erjona Sulejmani, u bë një nga ngjarjet më të komentuara të showbizit.

Ish-bashkëshortja e tij i habiti të gjithë me deklaratën e bujshme se meshkujt futbollistë nuk janë të mirë në shtrat dhe çdo grua futbollisti është e pakënaqur.

Mirëpo disa kohë pas ndarjes, Erjona duket se ka nisur një lidhje të re. Gjatë emisionit sportiv italian ‘Tiki- Taka’, gazetarët kanë zbuluar se ajo ka nisur një marrëdhënie me basketbollistin 26 vjeçar, Alessandro Gentile.

LEXO DHE :  Arrestohet Stresi, Policia e Shtetit: Ja përse u vu në pranga!

Detaje të tjera të lidhjes së tyre mbeten të pazbuluara, megjithatë ende nuk është marrë një konfirmim nga çifti për këtë marrëdhënie mes tyre. /xing.al

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.