Ditët me shi po vijnë, ja si mund të visheni gjithmonë me stil!

Ditëve të verës po u vjen fundi, dhe mbase këto janë ditët e fundit që ne po shijojmë temperaturat e larta dhe rrobat e shkurtra. Tani është radha e shiut, dhe sigurisht për vajzat që duan të kenë gjithmonë stil, dritare.net ju ka sjellë një galeri me foto sesi mund të vishen në ditë me shi. Shikoni më poshtë disa nga stilet më të bukura./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Zgjedhjet, Merkel pëson humbje të rëndë në BavariPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.