Disa modele xhaketash, që mund t’i vishni në pranverë

Pranvera është një stinë shumë e bukur, po njëkohësisht dhe nervozuese, për shkak se moti është i paparashikueshëm. Në një moment është diell, pastaj rrebesh shiu. Duke qenë se moti ndryshon vazhdimisht, dritare.net ju sjell disa modele xhaketash, të cilat ju mund t’i vishni përgjatë këtij sezoni.

LEXO DHE :  Premtim i zbrazët apo mea culpa ishte ky i Kryetarit të PD për shëndetësinë?

Janë të lehta, praktike dhe tendencë e kohëve të fundit. Hapni galerinë më poshtë, për të zbuluar fotot./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria,klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.