Disa ide gatimi, që do t’ju kursejnë kohë në kuzhinë!

Truket në gatim janë shumë të vlefshme, sidomos kur koha jonë është e kufizuar. Disa ide gatimi nuk do t’ju bëjnë keq, nëse i mësoni. Dritare.net ka sjellë për ju disa ide fantastike që t’i përdorni në kuzhinë, në kohën kur keni vendosur të gatuani. Nuk ka asgjë të vështirë. Thjesht do t’ju duhet të ndiqni udhëzimet në foto./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  U bllokua në kanionet e Erzenit, 42-vjeçari dërgohet në Spitalin e Traumës


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.