Disa ide fantastike, si të organizoni ballkonin, me lule!

Ajo që i jep kuptimin dhe bukurinë një ballkoni, janë lulet. Lulet gjithmonë janë një dekor i preferuar për shtëpinë, sidomos kur bëhet fjalë për lule natyrale. Dritare.net ka sjellë sot për ju, disa ide të thjeshta, por kreative, sesi mund t’i organizoni vazot e vogla me lule, në ballkonin e shtëpisë suaj. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Adrola, Troi dhe Kristina nisin pushimet e verës!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.