Dhunohet biznesmeni në Tiranë, 5 persona i zunë pritë

Persona të panjohur kanë dhunuar një biznesmen pranë banesës së tij në “Komunën e Parisit”, në Tiranë.

Ngjarja mësohet se është shënuar në mesnatë dhe Andrea Zoga, pronar i disa fast food-ve dhe restoranteve në Tiranë  është dërguar në spital me plagë në kokë dhe në trup.

 

Sipas dëshmisë së biznesmenit personat që e kanë sulmuar ishin me një makine tip ‘Golf’.

Ata i kanë zënë pritë pranë banesës së tij në rrugën “Merdar Shtylla” dhe e kanë sulmuar.

Ora News informon se biznesmeni ka denoncuar edhe më herët kërcënimet ndaj tij, por çështja është pushuar në prokurori./oranews/

LEXO DHE :  Rama i përgjigjet spekulimeve: Bastet dhe monopoli online vdesin për Vit të Ri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.