Dhuna ndaj grave/ Ministria e Drejtësisë lyhet me gjak

Gratë dhe vajzat e kryeqytetit janë mbledhur ditën e sotme në një protestë kundër dhunimit të tyre.
Kjo protestë vjen pas vrasjes nga ish-bashkëshorti i saj gjykatësja Fildes Hafizi.
Në protestën e tyre gratë dhe vajzat kanë hedhur bojë të kuqe në muret e Ministrisë së Drejtësisë./ I.M-dritare.net

LEXO DHE :  Juventus, kampion për të tetin vit rradhazi në Itali


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.