Dha lajmin e mirë për taksat, komentuesit i sulen Ramës, ja si përgjigjet ai

Pas publikimit në “Facebook”, të lajmit se të gjithë ata qytetarë që kanë biznese mund t’i paguajnë taksat nga puna ose nga shtëpia ka nisur edhe histeria me komente. Mirëpo Rama ashtu si gjithmonë i është përgjigjur të gjithëve me radhë, duke ju dhënë përgjigje në përshtatje me fjalorin e tyre. Nje qytetar i ka shkuar se “ai është me i zi se Berisha për popullin”. Ja si i pergjigjet Rama.V.D/Dritare.net

LEXO DHE :  Pakti për Universitetin, 5 ekselente në stafin e Departamentit të Administratës Publike

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.