Detaje/ La gjithçka për ndeshjet e Botërorit, i jep fund jetës babai i dy fëmijëve

Një 35-vjeçar i dha fund jetës duke u vetëvarur në oborrin e kishës së fshatit të tij.

Ngjarja e rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit të djeshëm në fshatin Mashkullorë të Gjirokastrës, kur familjarët e gjetën të riun pa jetë. Policia e Gjirokastrës bëri të ditur se Florian Resuli është gjetur i vetëvarur rreth orës 05:00. Nga këqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune të shkaktuara nga ndonjë faktor tjetër, çka është konfirmuar se kemi të bëjmë me një vetëflijim, shkruan “Panorama”.

LEXO DHE :  Shtëpia e bosit më të madh të drogës do të shembet me tritol

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Burime nga grupi hetimor, të cilat i referohen të dhënave të siguruara deri më tani, konfirmuan se 35-vjeçari po kalonte një situatë të rënduar psikologjike për shkak të vështirësive ekonomike./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.