Detaje/ Gruaja në Elbasan u hodh nga makina për t’i shpëtuar ngacmimeve të shoferit

Para pak momentesh në Elbasan u raportua për një aksident në autostradën Elbasan-Ish-Metalurgjik, ku fillimisht u tha se një makina përplasi një grua dhe u largua nga vendngjarja.

Mirëpo, detajet e reja e hedhin poshtë këtë hipotezë, pasi gruaja e identifikuar si Shpëtime Tufa, 55 vjeçe, nuk duket se ka qenë duke kaluar rrugën kur është përplasur nga automjeti.

Megjithatë, tashmë nga hetimi paraprak raportohet se ajo ka qenë pasagjere në automjet. Burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se e aksidentuara mund të jetë ngacmuar nga ana e drejtuesit dhe ndërsa ka reaguar duke kërkuar të ndalte mjetin drejtuesi, ky i fundit ka refuzuar dhe ka vazhduar ngacmimin.

LEXO DHE :  Shef Alfred Marku, sjell “Dashuri Fisnike”, një recetë kuzhine për të mos u humbur

Në një situatë të tillë, 55-vjeçarja ka hapur derën e automjetit dhe është hedhur duke u rrokullisur në rrugë ku ka mbetur e dëmtuar rëndë./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.