Dëshmitari X/ Basha mbledhje urgjente me aleatët

Ndërkohë që, gjithë vëmendja është te dëshmitari X, i identifikuar dje si Albert Veliu, i cili denoncoi veprimtaritë e Agron Xhafajt, Partia Demokratike vjen me lëvizjen e radhës.

Mësohet se, ditën e sotme, kryetari  PD-së, Lulzim Basha do të zhvillojë një mbledhje me aleatët e selisë së PD-së, në orën 12:00.

LEXO DHE :  Sara feston ditëlindjen. Ja torta që zgjodhi Lori për të motrën!

Gjithashtu gjatë mbledhjes pritet të diskutohen disa lëvizje të reja të opozitës, ndërsa priten vendime të mëdha./K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.