Dëshmia e dëshmitarit X/ Reagon për herë të parë ministri Xhafaj

Ditën e sotme, ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka reaguar ditën e sotme në lidhje me dëshminë e dhënë ditën e djeshme nga Albert Veliu, për bashkëpunëtorin X, dhe për videiopërgjimin e publikuar nga partia demokratike, disa ditë  më parë.

 

 “Për sa i përket dëshmisë dua të them një gjë, ne sot këtu jemi në vendin e taks forcës speciale dhe ata atje në vendin e sajesave dixhitale, unë duhet të punoj për prokurori speciale e task force speciale, kurse ata për dixhitalin e sajuar, për mua është e rëndësishme të bëj detyrën”- tha Xhafaj.

LEXO DHE :  Nëse vazhdoni të fërkoni sytë, këto gjëra do ju ndodhin!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.