Deputetët e PD-së surprizojnë Berishën në ditën e lindjes

Ish kryeministri, Sali Berisha, ka festuar të dielën ditëlindjen e tij të 73-të. Por, deputetët e PD-së e kanë surprizuar këtë të hënë, pas mbledhjes së grupit parlamentar. Ata i kanë sjellë një tortë, me një urim special shkruar sipër.

LEXO DHE :  Tregoi botës që ne po vuajmë

“I dashur doktor Berisha, edhe 100 vite të lumtura! Me mirënjohje, Grupi  Parlamentar i PD-së”, thuhet në urim./L.P./Dritare.net

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.