Denoncoi zhdukjen e shokut, policia e arreston si të dyshuar

Polica e Kurbinit ka vënë në pranga një 30 vjeçar, i cili akuzohet për, vrasjen e shokut të tij.

Aleksandër Fadili, banues në rrethin e Peqinit denoncoi në polici zhdukjen e shtetasit me inicialet F.F. Policia u vu menjëherë në lëvizje pas marrjes së dëshmisë së tij dhe pasi hetimeve, lindën dyshimet se vetë denoncuesi është autori i dyshuar i zhdukjes shtetasit me inicialet F.F.

LEXO DHE :  Fatos Lubonja: Kemi nevojë ta rrëzojmë këtë qeveri, por të gjitha partitë janë banda

Kjo ngjarje ka ndodhur në 29 prill të këtij viti. Ndërkohë që policia pasi ka marrë denoncimin dhe ka bërë hetimet, ka arritur në konkluzionin, se vetë denoncuese e ka vrarë dhe më pas e ka zhdukur shokun e tij. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.