Deklarata bombë/ Ronaldo dashuron ende Irinën

Të jesh i pasur, i bukur, i famshëm dhe të kesh gjithçka, kjo nuk do të thotë që nuk mund të vuash. Kjo po ndodh me Cristiano Ronaldon sa i përket dashurisë. Ylli i Realit është tashmë në mardhënie me Xhorxhina Rodrigez që nga nëntori i vitit 2016, madje ka edhe një vajzë të vogël me të të cilën e ka quajtur Alana Martina.

Por, pavarësisht lidhjes së re, ai nuk e ka harruar ish-të dashurën e tij, Irina Shayk. Këtë e zbulon një nga miqtë e ngushtë të portugezit. Ai pretentdon se ylli i Real është xheloz për mardhënien e re të Irinës me aktorin Braldi Kuper.

LEXO DHE :  Ja cili është qyteti me ajrin më të ndotur në botë!

Për The Sun ai shprehet:

“Ronaldo mendoi se Irina nuk do të largohej kurrë. Ai tashmë është xheloz për mardhënien që ajo ka me aktorin Kuper. Ronaldos i vjen keq për mënyrën si përfundoi dhe interesohet ende për jetën e saj. Duket qartë që nuk e ka harruar atë dashuri.”/d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.