Dedikim më të bukur për vëllain, vetëm Jon Gjebrea merr!

Kush ka motër apo vëlla më të vogël është me fat. Dashuria që përcjellin fëmijët është dashuri e pastër dhe pa kushte, nuk po themi se vëllezërit apo motrat më të mëdha nuk ju duan, por e vërteta është që ata më të vegjlit ju duan më shumë.

Më së miri, na e tregon Ana e vogël dashurinë e saj për vëllain e saj më të madh, Jonin.

LEXO DHE :  Paralajmëron Merkel: BE të përgatitet për një Brexit pa marrëveshje

Jon Gjebrea ka postuar në Instastory një letër me një dedikim të Anës për vëllaçkon e saj. Ajo shkruan: “ Më mungon, të dua vëlla”, dhe Joni që ja kthen asaj, duke i thënë “Mua më mungon më shumë”./D.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.