David e Viktoria Beckham lënë nam në dasmën mbretërore, ja çfarë kanë bërë!

Është mbajtur ditën e sotme në Londër dasma e vitit mes Pricit Harry dhe Meghan Markle.

Rëndësia e veçantë e kësaj dasme ka bërë që çdo zhvillim dhe detaj deri tek më i vogli të komentohet në rrjete sociale e në media.

Çifti Viktoria e David Bechkam duket se ka qenë çifti që ka lënë nam në dasmë.

LEXO DHE :  Ja çfarë ka bërë Bahar e "Diamante dhe Dashuri"!

Viktoria është shfaqur pa reçipeta, ndërsa David ka thyer rregullin e kishës teksa është kapur nga kamerat duke përtypur çamçakëz./ I.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.